استخدام چهار کارمند خانم

خبر خوش برای نیروهای نهضتی/رایزنی مجلس برای تسهیل جذب این نیروها

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

سخنگوی کمیسیون آموزش جزئیات جلسه این کمیسیون با وزیر آموزش و پرورش را تشریح کرد.

حجت الاسلام احمدحسین فلاحی  سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار  پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز (یکشنبه 15 تیر) این کمیسیون، گفت: محسن حاجی میرزایی  وزیر آموزش و پرورش و معاونانش میهمان جلسه امروز کمیسیون آموزش بودند.

وی با بیان اینکه در این جلسه اعضای کمیسیون آموزش دغدغه‌های خود را در حوزه‌های مختلف مطرح کردند، افزود: میزان تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، توجه به دانشگاه فرهنگیان، مدرک دوم فرهنگیان، تعویق کنکور 99 ، تحقق عدالت آموزشی، افزایش تعداد مدارس غیرانتفاعی، توجه به مسئله همسانسازی حقوق شاغلان و بازنشستگان، رتبه‌بندی معلمان و … از جمله مباحث مطرح شده از سوی نمایندگان بود.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه موضوع اختصاص بودجه مناسب به آموزش و پرورش نیز از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح شد، ادامه داد: وزیر پس از استماع موضوعات، توضیحاتی را پیرامون مسائل مطرح شده ارائه کرد.

فلاحی با یادآوری اینکه در نشست امروز درباره مسئله جذب نیروهای نهضتی و تأخیر آزمون آن‌ها نیز بحث و گفت وگو شد، تصریح کرد: مقرر شد این آزمون حتما در تاریخ تعیین شده برگزار شود اما تمهیداتی برای قبولی اکثریت شرکت کنندگان در آزمون در نظر گرفته شود  و افراد پذیرفته نشده در آزمون نیز می‌توانند به صورت حق التدریس به کار خود ادامه دهند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار