خوزستان نیازمند ۲۰ پایگاه امدادی هلال احمر است

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان:
خوزستان نیازمند ۲۰ پایگاه امدادی هلال احمر است
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: به منظور ارتقاء سطح ایمنی راه‌های خوزستان به ۲۰ پایگاه امدادی هلال احمر نیاز است.

علی خدادادی در نشست ارتقاء ایمنی راه‌ها اظهارداشت: بیش از ۱۸هزار کیلومتر جاده در خوزستان وجود دارد که شرایط اکثر این جاده‌ها استاندارد نیست.

وی افزود: مناطق حادثه‌خیز شناسایی شده و نیز طرحی تحت عنوان امداد روستایی در حاشیه جاده‌های روستایی در دست اقدام است که در راستای اجرای این طرح آموزش‌های تخصصی و همگانی داده می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با بیان اینکه ۱۸ پایگاه در سطح استان فعال است، گفت: تجهیز پایگاه‌ها نیازمند اعتبارات زیادی است و برخی از خودروهای امدادی نیز فاقد تجهیزات کافی هستند.

وی بیان کرد: از نیازهایی که برآورد شده ایجاد ۲۰ پایگاه دیگر در سطح خوزستان است که تاکنون مجوز ساخت برخی از این پایگاه‌ها اخذ شده است و علاوه بر شناسایی زمین، اولویت‌ها مشخص شده‌اند.

خدادادی با بیان اینکه جاده‌های هفتگل، لالی و بزرگراه خلیج فارس از اولویت‌های احداث پایگاه به شمار می‌‌روند، عنوان کرد: با توجه به اینکه در هلال احمر خوزستان برنامه ای استراتژیک در بحث ارتقاء سطح ایمنی راه‌ها پیش‌بینی شده برای ساخت هر پایگاه بیش از ۶میلیارد تومان نیاز است.

دسته بندی:اخبار