دانشکده خبر در اهواز در دوره‌های کارشناسی حرفه‌ای دانشجو می‌پذیرد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رییس دانشکده خبر اهواز گفت: ثبت نام دوره های کارشناسی حرفه ای دانشکده خبر اهواز از هفتم شهریور آغاز و تا روز شنبه چهاردهم شهریور ادامه خواهد داشت.

مجتبی احمدی اظهار کرد: این دانشکده در رشته های کارشناسی روابط عمومی(گرایش الکترونیک)، مدیریت امور فرهنگی(گرایش برنامه ریزی)، خبرنگاری (گرایش سیاسی، اقتصادی)، عکاسی و مجری گری دانشجو می پذیرد.

وی افزود: کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته)نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی، برای ترم مهر می توانند برای ثبت نام و شرکت در پذیرش از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی(www.sanjesh.org) اقدام کنند.

احمدی ادامه داد: کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام هستند می توانند در پذیرش ثبت نام و شرکت کنند.

رییس دانشکده خبر اهواز گفت:دفترچه راهنمای ثبت نام در روز شنبه هفتم شهریور برای اطلاع داوطلبان در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی ذکر شده درج شده است.