رزومه

آرمان

دانشگاه علوم پزشکی اهواز استخدام می‌کند

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

استخدام پرستار، بهیار، تکنسین اتاق عمل و تکنسین هوش‌بری در دانشگاه علوم پزشکی (منبع : خبرگزاری دانشجو)

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: دانشگاه در راستای اجرای کامل بسته ارتقا کیفیت هتلینگ بیمارستانی در طرح تحول نظام سلامت و خدمت‌رسانی بیشتر و بهتر به بیماران در رشته های پرستاری، بهیاری، تکنسین اتاق عمل و تکنسین هوش‌بری نیرو استخدام می کند.
به گزارش خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز،‌ ایرج نظری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: با پیگیری و رایزنی‌های صورت گرفته با وزارت بهداشت و در راستای اجرای کامل بسته ارتقا کیفیت هتلینگ بیمارستانی در طرح تحول نظام سلامت و خدمت‌رسانی بیشتر و بهتر به بیماران، در سال ۹۳ مجوز جذب ۱۲۰۰ نفر از نیروهای گروه پرستاری در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از سوی وزارت بهداشت صادر شد.
وی افزود: رشته‌هایی که در این مجوز ذکر شده‌اند شامل پرستار، بهیار، تکنسین اتاق عمل و تکنسین هوش‌بری هستند که در سال ۹۳ طی ۲ مرحله فراخوان، تعداد ۴۸۰ نفر جذب شدند.
نظری بیان کرد: بیشتر این تعداد، افرادی بودند که به صورت قراردادی در دانشگاه مشغول به فعالیت بودند و نیاز کادر درمان در واحدهای تابعه دانشگاه مرتفع نشد.
وی تصریح کرد: با توجه به نیاز واحدهای درمانی تابعه دانشگاه به رشته‌های نامبرده، این امکان برای افرادی که دارای مدرک دانشگاهی مرتبط و شرایط جذب هستند، فراهم است تا با مراجعه به معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه مدارک لازم را ارائه دهند و بعد از تایید و طی شدن مراحل قانونی در مراکز درمانی دانشگاه شروع به کار کنند.
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز افزود: در حال حاضر اولویت جذب در اهواز به ترتیب با بیمارستان‌های ابوذر، امام خمینی(ره)، گلستان و طالقانی است و در شهرستان‌ها نیز اولویت با بیمارستان سینا شهرستان کارون و بیمارستان مادر رامهرمز است ولی امکان جذب نیروی مورد نظر برای تمامی شهرهایی که دارای بیمارستان هستند، وجود دارد.
وی گفت: در شهرستان مسجدسلیمان نیز با توجه به راه‌اندازی بیمارستان جدید، مجوز جذب نیرو نیز برای این بیمارستان به صورت اختصاصی گرفته شده که اقدامات لازم برای جذب افراد مورد نظر انجام شده است و در چند روز آینده آغاز به کار می‌کنند. با اشتغال این افراد مشکل کمبود نیروی درمانی در این شهرستان تا حدود بسیار زیادی مرتفع می‌شود.
عضو هیئت رئیسه دانشگاه اظهار کرد: همچنین در زمینه نیروهای پشتیبانی مانند کمک بهیار، بیماربر و خدماتی نیز کمبودهایی وجود دارد که فعلا مجوزی برای جذب آنها برای دانشگاه صادر نشده و در صورت اخذ مجوز، اقدامات لازم برای جذب افراد در شغل‌های مذکور نیز انجام خواهد شد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار