استخدام چهار کارمند خانم

دانشگاه فرهنگیان در شادگان افتتاح شد

دسته ها: اخبار استان اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار آموزش و پرورش اخبار

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: افتتاح دانشگاه فرهنگیان یکی از نیازهای اصلی در حوزه آموزش شادگان است که می تواند مشکلات آموزش و پرورش را برطرف کند.

به گزارش خبرنگار مهر، امید صبری پور پیش از ظهر دوشنبه در مراسم افتتاح دانشگاه فرهنگیان در شادگان، ضمن تقدیر و تشکر از نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی به خاطر تلاش و پیگیری برای راه‌اندازی و افتتاح این دانشگاه، اظهار کرد: افتتاح دانشگاه فرهنگیان یکی از نیازهای اصلی در حوزه آموزش شادگان است که می‌تواند مشکلات آموزش و پرورش را برطرف کند.

وی در ادامه دانشگاه فرهنگیان را یک دانشگاه تربیت محور دانست و افزود: مسائل تربیتی، پرورشی و فرهنگی اولویت اول این دانشگاه به شمار می‌رود و این موضوع، دانشگاه فرهنگیان را نسبت به سایر دانشگاه‌ها متمایز کرده است.

سرپرست فرمانداری شادگان ادامه داد: شادگان از پیشینه علمی، ادبی و فرهنگی بلندی برخوردار است که باید با تعامل و همکاری همه دست‌اندرکاران این شهرستان در راستای توسعه و ارتقا شهرستان شادگان گام برداشته شود.

صبری پور در پایان گفت: هیچ موضوعی بالاتر از علم و دانش وجود ندارد و تا زمانی که زمینه تحصیل فراهم نشود کاری در جامعه صورت نمی‌گیرد چرا که علم زیر بنای هر خیر و پیشرفتی است.

اخبار استان اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار آموزش و پرورش اخبار