دانشگاه ماهشهر رتبه دوم دانشگاه های آزاد خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر ازبهبود رتبه این دانشگاه در رتبه بندی دانشگاه های جهان ۵۱ درصد نسبت به سال ۲۰۱۵خبرداد.
مازیار نوعی اظهار کرد: وبومتریکس شاخصی برای رتبه بندی دانشگاه ها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی از لحاظ کمیت، کیفیت و نوع دسترسی است که براساس چهار معیار سایز یا حجم اطلاعات موجود بر روی وب، قابلیت دسترسی، فایل های محتوایی، تعداد مقالات و رتبه های علمی، وب سایت های دانشگاه ها را رتبه بندی می کند.

وی گفت: براساس رتبه بندی جدید وبو متریکس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر با صعود ۱۰ هزار پله ای از رتبه ۱۹ هزار و ۳۰۰ به رتبه ۹ هزار و ۵۳۸ رشد داشته است.

نوعی افزود: این دانشگاه در رتبه بندی دانشگاه های آزاد خوزستان در رده دوم و در بین کلیه دانشگاه های دولتی و غیر دولتی خوزستان در رتبه چهارم قرار دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر ادامه داد: کاهش هر چه بیشتر رتبه بندی وبومتریکس سهم عمده ای در جذب دانشجویان خارجی دارد و ما را قادر به جذب دانشجو از کشورهای همسایه می کند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر دارای هشت هزار و ۵۰۰ دانشجو در ۷۰ رشته گرایش از مقاطع کاردانی تا دکتری است و ۱۲۰ عضو هیات علمی و ۲۱۰ کارمند دارد.

اخبار مرتبط