نیکان

دانشگاه پیام نور در مقطع دکتری افزایش شهریه نداشته است

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه پائین ترین شهریه دانشجویی را در میان سایر دانشگاه ها دارد و در مقطع دکتری هیچ گونه افزایشی نداشته ایم.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» سامانه‌‌ای است که مخاطبان خبرگزاری فارس می‌توانند از طریق آن مشکلات خود در تمام حوزه‌ها را مطرح کنند تا خبرنگاران خبرگزاری این مشکلات را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان خبرگزاری فارس موضوع « افزایش باورنکردنی شهریه دکتری پیام نور» را مطرح کرده و از خبرگزاری فارس خواستار گفت وگو با مسئولان شدند که خبرنگاران نیز برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

امیر حسین بهروز دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور در این رابطه گفت: دانشگاه پیام نور در همه مقاطع تحصیلی به خصوص دکتری افزایش شهریه نداشته است و همچنان برای کمک به دانشجویان همانند ترم های تحصیلی گذشته تسهیلات وام شهریه را برای همه دانشجویان در تمامی مقاطع درنظر گرفته است که در این رابطه متقاضیان باید به بانک های عامل مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.

وی افزود: این دانشگاه پائین ترین شهریه دانشجویی را در میان سایر دانشگاه ها دارد و در مقطع دکتری هیچ گونه افزایشی نداشته ایم.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار