در آستانه رمضان؛ قیمت زولبیا و بامیه تعیین شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

علی بهره مند افزود: براساس مصوبه تنظیم بازار، واحدهای شیرینی پزی درجه یک دارای پروانه کسب می توانند زولبیا و بامیه را با قیمت ۹۶۰۰ تومان و واحدهای درجه دو این محصول را با قیمت ۹۱۰۰ تومان به فروش برسانند.
بهره مند تصریح کرد: قیمت های پیشنهادی اتحادیه قنادان برای هر کیلوگرم زولبیا و بامیه را به کمیسیون نرخ اتاق اصناف ارسال کرده بودیم که پس از بررسی و تصویب آنها این نرخ به تصویب رسید و اعلام شد.
رئیس اتحادیه قنادان تاکید کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در تهیه زولبیا و بامیه ماه مبارک رمضان و تهیه این محصول در مراکز زیرزمینی مراتب را به دستگاه های نظارتی و یا اتحادیه قنادان اعلام کنند.
قیمت مصوب هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک در ماه مبارک رمضان سال ۹۳ حدود ۸۵۰۰ تومان و درجه دو ۸ هزار تومان و در سال ۹۲ نیز هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک ۷ هزار تومان و درجه دو به قیمت ۶ هزار و ۵۰۰ تومان برای استان تهران تعیین شده بود. (ایرنا)

دسته بندی:اخبار