در خواستی از مک دونالد نداشتیم

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت:
در خواستی از مک دونالد نداشتیم

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره اعلام آمادگی کمپانی «مک‌دونالد» برای پذیرش نمایندگی در ایران گفت: تاکنون درخواستی در این رابطه ارسال و مجوزی صادر نشده است اما طبق قانون اصناف کشور، اینگونه فعالیت‌ها نیازمند اخذ مجوز از اتحادیه‌های صنفی ذیربط است.

مجتبی خسروتاج اظهار کرد: ضوابط صدور مجوز برای ایجاد نمایندگی رستوران های زنجیره ای مشمول دستورالعمل مربوط به اخذ مجوز نمایندگی برای کالاهای سرمایه ای که در حال حاضر این وزارتخانه طبق قانون صادر می کند، نیست و از مقررات دیگری تبعیت می کند.

وی در عین حال بیان کرد: طبق قانون اصناف کشور این گونه فعالیت ها که در زمره فروشگاه های خدماتی زنجیره ای هستند به اخذ مجوز از اتحادیه های صنفی ذیربط نیاز دارند ولی به دلیل محدود بودن فروشگاه های زنجیره ای در کشور هنوز اتحادیه این گونه واحدهای صنفی شکل نگرفته است.

خسروتاج افزود: البته به زودی انتخابات تشکیل این اتحادیه انجام می شود و شکل رسمی می گیرد که تا آن زمان اخذ مجوز از اداره امور اصناف وزارت صنعت، معدن و تجارت الزامی است.

دسته بندی:اخبار