در iOS9 کلمه عبور آیفون وآیپد 6 رقمی میشود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

با عرضه نسخه جدید سیستم‌عامل همراه iOS9 کاربران احساس امنیت بیشتری خواهند داشت، زیرا به جای کلمات عبور چهار رقمی از کلمات عبور شش رقمی استفاده خواهد شد  که این به خودی خود بسیار امنیت دستگاه های iOS را افزایش میدهد.

 

این قابلیت امنیتی جدید از مواردی است که کمتر در ارتباط با iOS9 مورد توجه قرار گرفته است.کارشناسان امنیتی امیدوارند این تغییر هک کردن گوشی‌های آیفون را دشوارتر کند. با این تغییر تعداد ترکیب‌های عددی مورد استفاده هکرها برای یافتن کلمه عبور گوشی هر فرد از حدود ده هزار مورد به حدود یک میلیون مورد افزایش می‌یابد.این قابلیت به خصوص بر روی برخی مدل‌های قدیمی گوشی آیفون که از قابلیت لمسی تاچ.آی.دی بهره‌مند نیستند قابل استفاده است. 

قابلیت مذکور باز کردن قفل گوشی را با اثر انگشت ممکن می‌کند و آیفون ۵ سی و آیپد مینی ۲ از آن برخوردار نیستند.اپل دو روز پیش در جریان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان خود از iOS9 و قابلیت‌هایش رونمایی کرد و انتظار می‌رود این سیستم‌عامل تا پاییز سال ۲۰۱۵ در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.

 

منبع:itna

دسته بندی:اخبار