دلیل کاهش تعداد پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

۱۳۰۰ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش پذیرش می‌شوند

محمدحسین سلیمی جهرمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این پرسش که در اطلاعیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی ریاست جمهوری در خصوص استخدام پیمانی آموزش و پرورش آمده است که ۳۷۰۰ نفر از افراد استخدام می‌شوند، این در حالی است که تا پیش از این آموزش و پرورش از استخدام ۵ هزار نیرو خبر می‌داد، اظهار داشت: ۱۳۰۰ نفر از سهمیه‌های استخدامی آموزش و پرورش مربوط به خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.
وی افزود: اسامی این افراد استخراج شده است و طبق قانون ۲۵ درصد از سهمیه استخدامی هر دستگاهی باید از میان خانواده شهدا و ایثارگران باشد بنابراین از میان ۵ هزار نفری که قرار است در آموزش و پرورش استخدام شوند، ۱۳۰۰ نفر از میان خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی امروز عصر با انتشار اطلاعیه‌ای ضوابط آزمون استخدامی آموزش و پرورش را اعلام کرد.

دسته بندی:اخبار

اخبار مرتبط