رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوش معارفه شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوش صبح امروز با حضور دبیر هیأت أمنای دانشگاه آزاد استان خوزستان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر و جمعی از مسؤولان شهرستانی در ساختمان جدید این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات چند ساله حکیم عبدالخانی، از رضا فرشیدی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوش معرفی شد.

رضا فرشیدی دکترای کامپیوتر و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد دزفول است که از امروز به بعد به عنوان سکاندار مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی شوش انجام وظیفه خواهد کرد.

در حال حاضر یک‌هزار و ۳۰۰ دانشجو در چهار رشته مکانیک، الکترونیک، کامپیوتر و حسابداری در مقطع کاردانی و ۲ رشته مکانیک و کامپیوتر در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد شوش مشغول به تحصیل هستند.

این در حالی است که رئیس دانشگاه آزاد خوزستان چندی پیش خبر از موافقت اصولی شورای گسترش وزارت علوم، از تبدیل دانشگاه آزاد شوش از مرکز به واحد خبر داده بود.

اخبار مرتبط