راه‌اندازی سامانه تلفن گویای بیمارستان امام اهواز

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مسئول خدمات بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز از راه‌اندازی سامانه تلفن گویای این بیمارستان خبر داد.

سیدمحسن مرادی اظهار کرد: به منظور تکریم ارباب رجوع، استفاده از فن‌آوری روز در جهت پاسخگویی به مراجعان در دستور کار بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز قرار گرفت و بنا به این ضرورت، سامانه تلفن گویای بیمارستان راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: در جهت اجرای دستورالعمل طرح تکریم و رضایت ارباب رجوع با محور اطلاع‌رسانی و راهنمایی مردم با استفاده از فن‌آوری روز و الکترونیک، ارتباط ارباب رجوع با قسمت‌های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز از طریق سامانه تلفن گویای این مرکز درمانی با ۵ خط تلفن به صورت هوشمند میسر شده است.

مسئول خدمات بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز گفت: با راه‌اندازی این سامانه ارتباط مخاطبان با واحدهای بیمارستان با سهولت و به سرعت انجام و بار زیادی از پاسخگویی دستی تلفنی نیز برداشته می‌شود.

مرادی اظهارکرد: متقاضیان برای برقراری ارتباط با کلیه واحدهای این بیمارستان می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۲۲۲۲۹۲۲، ۳۲۲۲۲۸۱۶، ۳۲۲۲۲۸۱۸، ۳۲۲۲۷۳۱۷ و ۳۲۲۲۷۴۱۰ تماس بگیرند.