راه‌اندازی سامانه ثبت نام ازدواج در دانشگاه پیام نور

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

محمد محسن صدر سخنگوی دانشگاه پیام نور با اشاره به راه اندازی سامانه ثبت نام ازدواج در این دانشگاه اظهار داشت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر امر ازدواج و استحکام بنیان خانواده، سیستم ثبت نام ازدواج کارکنان و اعضای هیات علمی سامانه ای راه اندازی شده است.

وی بیان کرد: در این طرح به ۱۱۴ نفر از اعضای هیات علمی و ۱۱۴ نفر از کارکنانی که امسال ازدواج کنند، مبلغی به میزان ۲۰ میلیون تومان به عنوان قرض الحسنه به آنها داده می شود و دانشگاه پیام نور هزینه یک سفر معنوی و نورانی به مشهد مقدس را تقبل می کند.

صدر ادامه داد: در این راستا ارائه تسهیلات با کارمزد چهار درصد بر اساس مصوبه هیات رئیسه و دفتر نهاد نمایندگی رهبری صورت می‌گیرد و زوجین دانشگاه پیام نور زندگی مشترک خود را در کنار بارگاه نورانی حضرت امام رضا (ع) آغاز می کنند.

وی تصریح کرد: ثبت نام ازدواج کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور از ۸ دی‌ماه آغاز و تا پایان دی ماه ادامه دارد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت Esabtenam.ir نسبت به ثبت نام این کار حسنه اقدام کنند.