راه‌اندازی سامانه صدور آنلاین شناسنامه نوزادان در دزفول

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

راه‌اندازی سامانه صدور آنلاین شناسنامه نوزادان در دزفول
روز دوشنبه با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی دزفول ، دفتر حقوقی و ثبت وقایع حیاتی در بیمارستان بزرگ دزفول افتتاح شد.

رئیس اداره حقوقی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته شناسنامه نوزاد در دزفول به صورت آنلاین صادر و در اختیار شهروندان قرار داده می شود.

محمد افراسیابی در افتتاح دفاتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت:‌دفتر حقوقی جهت رفع نیازهای حقوقی و تسریع در انجام امورحقوقی، و دفاع موثر از منافع عمومی در شهرستان تاسیس شده است.

وی گفت: دفتر ثبت وقایع حیاتی نیز با همکاری اداره ثبت احوال در بیمارستان دایر شده است تا بصورت آنلاین نسبت به صدور شناسنامه نوزاد اقدام گردد.

رئیس اداره حقوقی دانشگاه علوم پزشکی دزفول عنوان کرد: با افتتاح شعب حقوقی دانشگاه علوم پزشکی دزفول از این پس شناسنامه نوزاد در دزفول به صورت آنلاین صادر و در اختیار شهروندان قرار داده می‌شود.

وی افزود: این طرح ها با همکاری سازمان ثبت احوال دزفول و با هدف تامین نیازهای شهرستان و افزایش رضایت مندی شهروندان مورد بهره برداری قرار گرفته است.

به صورت میانگین روزانه ۲۳ نوزاد در روز در بیمارستان بزرگ دزفول متولد می شود.

دسته بندی:اخبار