راه‌اندازی کارخانه قند شوش تا سال آینده

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی از تحویل و تحول قطعی کارخانه قند شوش خبر داد و گفت: کارخانه قند شوش تا سال آینده راه‌اندازی می‌شود.

سید راضی نوری در حاشیه جلسه بررسی ظرفیت و وضعیت فعلی کارخانه قند شوش با اشاره به رفع مشکلات بازسازی این کارخانه قند اظهار کرد: سرانجام خواسته دیرینه مردم شوش به حقیقت پیوست و با تحویل و تحول کارخانه قند، بازسازی این کارخانه آغاز خواهد شد.

وی اضافه کرد: این تحویل و تحول با همراهی مسئولان شهرستان و به‌ویژه دادگستری، از مدیریت تصفیه به هیئت حمایت از صنایع ورشکسته و از آن به سازمان گسترش و نوسازی صنایع انجام گرفت.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با با بیان اینکه مدیر تصفیه بر روند بازسازی و احیای کارخانه قند نظارت خواهد داشت افزود: پیش بینی می‌شود که سال آینده شاهد راه اندازی نهایی کارخانه قند شوش باشیم.

نوری ادامه داد: در این جلسه که نماینده استاندار نیز حضور داشت، طبق پیشنهاد و موافقت، بنا بر این شد که یک ستاد مشترک برای رفع مشکلات بازسازی و احیای این کارخانه تشکیل شود.

وی یادآور شد: این ستاد که متشکل از بانک کشاورزی، جهاد کشاورزی و صنعت معدن و تجارت استان است، در صورت نیاز کارخانه به تسهیلات، وارد عمل خواهد شد.

نوری در پایان با تشکر از مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری از جمله فرماندار شوش و دادگستری و دادستان این شهرستان بیان کرد: دولت در این ارتباط به ما قول تسهیلات بلاعوض داده که این باعث دلگرمی و سرعت در روند بازسازی این کارخانه است.

بیش از ۱۰ سال از تعطیلی کارخانه قند و به دنبال آن بیکار شدن بیش از ۶۰۰ نفر از اهالی منطقه شده است.

احیا و راه اندازی کارخانه قند شوش از مهمترین مطالبات مردم شهرستان شوش در طی چند سال گذشته است که به نظر می‌رسد به زودی محقق شود.