راه‌ندازی اولین مرکز علمی کاربردی آبادان در مهرماه

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: اولین مرکز علمی کاربردی در آبادان، مهرماه جاری در سه رشته کاردانی دانشجو می‌پذیرد.

دکتر علی‌حسین حسین‌زاده اظهار کرد: بعد از گذشته ۲۵ سال از عمر دانشگاه علمی کاربردی با پیگیری‌های انجام‌شده توسط استاندار وقت خوزستان و رئیس سازمان منطقه آزاد اروند، اولین مرکز علمی کاربردی آبادان از مهرماه راه اندازی می‌شود.

وی با بیان این‌که آغاز پذیرش در این مرکز از مهرماه سال جاری خواهد بود، در خصوص رشته‌های این مرکز گفت: رشته‌ها در چارجوب مأموریت‌ها، وظایف و نیازهای شهرستان تعریف شده‌اند که به‌طور مثال یکی از این رشته‌ها کاردانی مکانیک کشتی است؛ ظرفیت‌ها هنوز در دفترچه اعلام نشده اما به‌طور معمول در هر رشته ۳۵ نفر پذیرش می‌شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان افزود: به‌زودی در خرمشهر و دشت آزادگان نیز مراکزی تأسیس خواهد شد؛ رشته‌ها در این مراکز نیز با توجه به نیازهای منطقه و استعدادهای موجود تعریف می‌شوند که امیدواریم این مراکز در بهمن‌ماه پذیرش دانشجو را آغاز کنند.

اخبار مرتبط