رسیدگی برای تعیین تکلیف رشته‌های مشترک ادامه دارد/ بلاتکلیفی روانشناسی بالینی در گیر و دار دو وزارتخانه

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

وزیر علوم تحقیقات و فناوری درباره تعیین تکلیف رشته های مشترک بین ۲ وزارتخانه علوم و بهداشت توضیح داد.

محمد فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فناوری  با اشاره به بلاتکلیفی برخی رشته‌های بین ۲ وزارتخانه بهداشت و علوم بیان کرد: یکسری از رشته های پزشکی و غیرپزشکی بین ۲ وزارتخانه علوم و بهداشت مشترک است و رشته روانشناسی بالینی هم در بین این رشته‌ها قرار دارد.

وی ادامه داد: از آنجا که بخشی از دروس رشته روانشناسی بالینی باید در بالین باشد کمیته کارشناسی مشترک در حال بررسی های لازم است.

به گفته وزیر علوم، بررسی های کمیته مشترک تنها مختص رشته روانشناسی بالینی نیست و رشته های دیگر همچون مهندسی پزشکی هم در این بین وجود دارد.

وزیر علوم در پاسخ به این سوال که چرا گرایش های دیگر رشته روانشناسی در بررسی های کمیته مشترک قرار نگرفته است، اظهار داشت: چون گرایش های دیگر روانشناسی عنوان بالین را ندارند تنها در بررسی های روانشناسی بالینی مطرح شده است.

فرهادی یادآور شد: کمیته همکاری های مشترک در حال بررسی و رسیدگی به این موضوع است و بعد از حصول نتیجه، بطور قطعی و رسمی اعلام خواهد شد.

اخبار مرتبط