رشد درآمدهای مالیاتی خوزستان طی 3 سال اخیر

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل امور مالیاتی خوزستان خبر داد:
رشد درآمدهای مالیاتی خوزستان طی ۳ سال اخیر
مدیرکل امور مالیاتی خوزستان از رشد درآمدهای مالیاتی خوزستان طی سه سال اخیر خبر داد.

محسن کاویانی ظهر امروز در بازدید استاندار خوزستان از اداره‌کل مالیات استان اظهار کرد: سال گذشته بودجه کل کشور ۷۱ هزار میلیارد تومان بود که ۳۴ درصد منابع عمومی و ۴۹ درصد اعتبارات هزینه‌ای از محل درآمدهای مالیاتی تامین شد.

وی افزود: همچنین با ۳۹ درصد رشد نسبت به سال قبل، ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان درآمد داشتیم که این میزان رشد در سال ۹۱، ۵۱ درصد و در سال ۹۲، ۸۰ درصد بوده و نشان دهنده رشد بسیار قابل توجه درآمدهای مالیاتی در ۳ سال اخیر است.

مدیرکل امور مالیاتی خوزستان با بیان اینکه با اجرای طرح جامع مالیاتی ضمن دستیابی به عدالت مالیاتی موجب افزایش درآمدها خواهیم شد، خاطرنشان کرد: ​این طرح تا اوایل سال ۹۵ اجرایی می‌شود.

کاویانی تصریح کرد: با اجرای این طرح، پرداخت مالیات به طور کامل ساماندهی و نظمی در نظام مالیاتی حاکم می‌شود که ضمن کوتاه کردن فرآیند پرداخت مالیات، رضایت​مندی مودیان را به دنبال دارد.

وی در پایان عنوان کرد: ​برای تحقق طرح جامع مالیاتی امسال کلیه اصناف ملزم به نگهداری دستگاه POS و سامانه فروش شده​اند تا از این طریق اطلاعات مالیات مستند شود.

دسته بندی:اخبار

اخبار مرتبط