رزومه

آرمان

زمان برگزاری آزمون استخدامی پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس تعیین شد+رشته‌های تحصیلی

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

زمان برگزاری آزمون استخدامی پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس تعیین شد+رشته‌های تحصیلی

مدیر عامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس از تعیین زمان برگزاری آزمون استخدامی این شرکت خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر بهبهان :«محمود امین نژاد» در حاشیه برگزاری نمایشگاه ایران پلاست در نشستی خبری در تشریح جزئیات برگزاری آزمون استخدامی ۶۰۰ نفره در پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس، گفت: با برنامه ریزی انجام شده آگهی استخدام آزمون استخدامی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس سه ماهه پایانی امسال برگزار خواهد شد.

مدیرعامل پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس با اعلام اینکه آزمون استخدامی با همکاری یکی از دانشگاه‌های معتبر و متخصص کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: قصد داریم ۶۰۰ نفر را برای فعالیت در این پالایشگاه گاز در رشته‌های مهندسی شیمی، برق و ابزار دقیق، مکانیک، گرایش‌های مختلف شیمی، مالی، حسابداری، بازرگانی، مدیریت و عمران جذب کنیم.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه پس از برگزاری آزمون در سال ۹۶ از سال آینده مصاحبه قبول شدگان آزمون کتبی، معاینات پزشکی و طب صنعتی انجام می شود، اظهار داشت: پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس هم اکنون حدود ۶۰ درصد پیشرفت دارد که بهره برداری از آن تا سال ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد.

امین نژاد خاطرنشان کرد: جزئیات کامل تری از برگزاری آزمون استخدامی پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس از رسانه های کثیرالانتشار به زودی اعلام خواهد شد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار