رزومه

آرمان چای لاغری

زمان برگزاری آزمون علوم پایه پیش‌کارورزی اعلام شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

رئیس مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت از آغاز ثبت‌نام آزمون علوم پایه پیش‌کارورزی دانشجویان پزشکی خبر داد و گفت: این آزمون پنجم اسفندماه ۹۵ به صورت سراسری برگزار خواهد شد.
دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: آزمون پیش کاروزی علوم پایه دانشجویان پزشکی در رشته‌های دندانپزشکی و داروسازی پنجم اسفندماه ۹۵ به طور سراسری برگزار می‌شود. همه دانشجویان رشته‌های پزشکی که دروس علوم پایه خود را تمام کرده باشند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.
وی در ادامه تصریح کرد: ثبت‌نام آزمون علوم‌پایه پیش‌کارورزی از طریق دانشگاه‌های علوم پزشکی آغاز شده و هر دانشگاه اقدام به ثبت نام از دانشجویان خود می‌کند.
دکتر پورکاظمی همچنین تاکید کرد: سئوالات آزمون علوم پایه پیش‌کارورزی توسط مناطق آمایشی طراحی می‌شود و علاوه بر آن ۵۰ سوال نیز از طریق خود مرکز در وزارت بهداشت به منظور تراز کردن و هم‌سنگ کردن امتحانات طراحی خواهد شد.
رئیس مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت در پایان تاکید کرد: نتایج نهایی آزمون علوم پایه پیش‌کارورزی تا قبل از پایان سال جاری یعنی در تاریخ‌های ۲۲ و ۲۳ اسفندماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir اعلام می‌شود.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار