رزومه

آرمان چای لاغری

زمان توزیع کارت شرکت در آزمون کاردانی فنی و حرفه‌ای

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

زمان توزیع کارت شرکت در آزمون کاردانی فنی و حرفه‌ای

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون کاردانی فنی و حرفه‌ای از روز سه شنبه ۱۰ مرداد ماه برروی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: بر اساس برنامه زمان‌بندی پیش‌بینی شده پذیرش در آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی با توجه به مهلت تمدید شده در روز چهارشنبه سوم خرداد ماه۹۶ پایان پذیرفت که ۱۹۸ هزار و ۷۲ داوطلب در این دوره‌ها ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه از میان ۱۹۸ هزار و ۷۲ داوطلب ۸۵ هزار و۹۳۸ نفر زن و ۱۱۲ هزار و۱۳۴ نفر مرد هستند، تصریح کرد: این آزمون در ۴۲ کدرشته برگزار می‌شود که ۳۱ کدرشته آن براساس سوابق تحصیلی، معدل دیپلم و بدون آزمون است؛ ۴۰ هزار و۴۲۷ داوطلب برای حضور در دانشگاه‌ بدون آزمون ثبت‌نام کرده، همچنین ۱۵۷ هزار و ۶۴۵ نفر در ۱۱ کدرشته با آزمون اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند.

توکلی عنوان کرد: داوطلبان می‌توانند از روز سه‌شنبه ۱۰ مرداد تا ساعت۲۴ روز پنج‌شنبه ۱۲ مرداد ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به دریافت پر‌ینت کارت شرکت در آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی اقدام کنند.

وی یادآور شد: آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در روز جمعه ۱۳ مرداد ماه در ۱۱ کدرشته امتحانی برگزار می‌شود.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار