زمان ثبت نام برای شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

محمدرضا فقیهی رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام شانزدهمین دوره از اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از اواخر آذر ماه آغاز می شود.

وی ادامه داد: در این مرحله نیز قرعه کشی انجام می شود که اعزام ها از اول بهمن ماه شروع و تا آخر فروردین ماه سال آینده صورت می گیرد.

رییس سازمان عمره عتبات دانشگاهیان بیان کرد: اکنون میزان ظرفیت شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان مشخص نیست، ولی درصدد این هستیم که کاهشی نسبت به دوره قبل نداشته باشیم.

فقیهی بیان کرد: درصدد هستیم امسال دانشجویانی که قصد ازدواج در نجف و کربلا هستند را در این دوره اعزام ها بدون انجام قرعه کشی به عتبات اعزام کنیم.

وی تصریح کرد: برای گروه های دانشجویان دختر مجرد، دانشجویان پسر مجرد، متاهلان، اساتید و کارمندان قرعه کشی صورت می گیرد.

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان یادآورشد: در پانزدهمین دوره اعزام های ‌دانشگاهیان به عتبات عالیات در مجموع ۱۸ هزار دانشجو در قالب ۴۴۲ کاروان به عتبات اعزام شدند.