استخدام سرپرست فروش

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان رشته‌های به حدنصاب نرسیده علمی کاربردی

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

زمان ثبت درخواست پذیرفته شدگان کد رشته محل‌های به حدنصاب نرسیده دوره‌های کاردانی و کارشناسی حرفه‌ای بهمن ماه ۹۹ دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، زمان ثبت درخواست پذیرفته شدگان کد رشته محل‌های به حدنصاب نرسیده دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای بهمن ماه ۹۹ این دانشگاه، از سوی محسن محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی به رؤسا و سرپرستان واحدهای استانی این دانشگاه ابلاغ شد.

در این بخشنامه آمده است: با توجه به اتمام مهلت ثبت نام مراکز آموزشی از پذیرفته شدگان دوره‌های کاردانی و کارشناسی نظام آموزش مهارتی بهمن ماه سال ۹۹ و امکان وجود کد رشته محل‌هایی که ثبت نام شدگان نهایی آن‌ها به حدنصاب ۱۰ نفر برای تشکیل کلاس‌ها نرسیده است به اطلاع می‌رساند، این دسته از مراکز آموزشی (مراکزی که صرفاً کمتر از ۱۰ نفر ثبت‌نام شده داشتند) می‌بایست با مراجعه به سامانه جامع آموزشی هم‌آوا این دانشگاه، مطابق جدول زمانی اعلام شده به شرح ذیل اقدام کنند:

اظهار نظر مراکز آموزشی در خصوص تشکیل یا عدم تشکیل کلاس در کد رشته محل‌هایی که کمتر از ۱۰ نفر ثبت‌نام شده دارند از تاریخ ۲۸ بهمن الی ۲۹ بهمن ۹۹ است. ثبت درخواست تغییر پذیرش در رشته جدید، مرکز جدید و یا در مرکز و رشته جدید توسط دانشجو و بررسی توسط مرکز آموزشی مقصد از تاریخ ۳۰ بهمن ۹۹ الی ۴ اسفند ۹۹ است.

همچنین تاکید شده است که هیچ‌گونه درخواستی پس از تاریخ مذکور قابل بررسی نیست و تبعات عدم ثبت آن نیز بر عهده مراکز آموزشی است.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار