نیکان

زمان فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال ۹۹ اواخر شهریورماه انجام می شود.

محمد حسین امید در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فراخوان جذب اعضای هیات علمی در سال ۹۹ گفت: فراخوان جذب اعضای هیات علمی در سال ۹۹ اواخر شهریورماه انجام می شود.

وی ادامه داد:  نتیجه این فراخوان به گونه ای خواهد بود که مدرسان بتوانند در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ به جمع مدرسان دانشگاه جامع بپیوندند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: فراخون سوم جذب اعضای هیات علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال ۹۸ انجام شد و نتایج آن بزودی اعلام می شود.

وی افزود: مدرسانی که متقاضی تدریس در فراخوان ۹۸ بودند حتما در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹  اگر درسی برای آنها باشد، فعالیت خود را آغاز خواهند کرد و این فرایند توسط مراکز علمی کاربردی درحال پیگیری و اجرا است.

به گزارش مهر، امید پیش از این عنوان کرده بود، در سال ۹۵، بیش از ۹۰ هزار مدرس علمی کاربردی داشتیم که کد مدرسی دریافت کرده بودند، برخی از این مدرسین شرایط لازم را نداشتند، خود را به روز نکرده بودند، مشکل مدرک داشتند و هیچ گونه ارزشیابی از آنان صورت نگرفته بود، در این راستا طرح ساماندهی مدرسین دانشگاه در دستور کار قرار گرفت که در نهایت با اجرای این طرح، از بین بیش از ۹۰ هزار مدرس علمی کاربردی، کمتر از ۳۰ هزار نفر امکان ادامه همکاری با ما را پیدا کردند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار