استخدام سرپرست فروش

زمان و نحوه ثبت نام مهمانی دانشجویان برای دروس عملی ترم بهمن

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان درباره زمان و نحوه ثبت نام مهمانی دانشجویان برای دروس عملی در سامانه سجاد توضیحاتی داد.

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، جاماسب نوذری مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان اظهار کرد: به دلیل شرایط کرونا این امکان فراهم شده است که دانشجویان دروس عملی و آزمایشگاهی را در شهر محل سکونت خود بگذرانند.

او ادامه داد: ثبت نام از دانشجویان متقاضی از ۲۵ بهمن آغاز و تا اول اسفند ادامه دارد.

مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان  گفت: در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری کلاس‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود، ولی با مجوز ستاد ملی کرونا برگزاری کلاس‌های عملی و کارگاهی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی خارج از شهر‌های قرمز و نارنجی بلامانع است.

او تاکید کرد: تشکیل این کلاس‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مورد تایید وزارت بهداشت است و اسکان صرفا یک دانشجو در هر اتاق خوابگاه از شرایط ابلاغی ستاد ملی مقابله با کروناست.

مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان با اشاره به ابلاغ ضوابط جدید به دانشگاه‌ها گفت: در راستای کاهش تردد و تسهیل در امر گذراندن واحد‌های عملی و آزمایشگاهی دانشجویان در محل سکونت، دانشجویان مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته می‌توانند نسبت به ثبت درخواست از طریق سامانه سجاد اقدام کنند.

او افزود: طبق زمان بندی اعلام شده، دانشگاه‌های مبدا از ۲ لغایت ۸ اسفند فرصت دارند نسبت به بررسی درخواست‌ها اقدام و از ۹ لغایت ۱۴ اسفند نیز دانشگاه‌های مقصد درخواست‌های موافقت شده توسط دانشگاه مبدا را بررسی می‌کنند.

نوذری تاکید کرد: دانشجویان می‌توانند با کد پیگیری دریافت شده از سامانه سجاد نتیجه درخواست خود را از طریق این سامانه پیگیری کنند بنابراین از مراجعه حضوری به دانشگاه‌ها و سازمان با توجه به شرایط موجود و تاکید مقامات بهداشتی بر کاستن تجمع و رفت و آمدها، خودداری کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار