نیکان

زمینه ایجاد 70 هزار شغل جدید در 16 هزار دفتر پیشخوان دولت فراهم است

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

زمینه ایجاد 70 هزار شغل جدید در 16 هزار دفتر پیشخوان دولت فراهم است

دبیرکل کانون دفاتر پیشخوان دولت با اشاره به وجود 16 هزار دفتر پیشخوان روستایی و شهری در سطح کشور گفت: 70 هزار نفر در دفاتر پیشخوان دولت به مردم خدمت رسانی می کنند و زمینه برای ایجاد 60 تا 70هزار فرصت شغلی دیگر نیز در این حوزه فراهم است.

علی فلاح عصر دوشنبه در حاشیه همایش دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سالن اجتماعات استانداری تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دفاتر پیشخوان دولت 350 خدمت از 750 خدمت دولتی را به مردم ارائه می کنند و توانایی ارائه خدمات بیشتری را نیز دارند.
وی با تاکید بر اینکه حفظ و توسعه دفاتر الکترونیک از طریق خدمات نیابتی و تجارت الکترونیک میسر است، تصریح کرد: زمینه برای این اقدامات نیز فراهم است و حمایت دولتمردان را در این زمینه می طلبد.
فلاح هدف از برگزاری همایش دفاتر پیشخوان را آگاهی بخشی به روسای این دفاتر در خصوص جریان تدوین و تغییرات ساختاری جدید به وجود آمده دانست و گفت: متاسفانه شاهد برگشت به گذشته، کوچک سازی و دولتی سازی دفاتر پیشخوان هستیم که با اصل 44 قانون اساسی مغایر است.
وی با بیان اینکه امروز دفاتر پیشخوان دولت نیازمند حمایت دولتمردان است، خاطرنشان کرد: دفاتر پیشخوان می توانند بازوی توانمند دولت و وزارتخانه ها در خدمت رسانی مطلوب به مردم باشند.
همایش دفاتر پیشخوان خدمات دولت با حضور مدیران و روسای دفاتر از سراسر کشور به میزبانی استانداری تهران عصر امروز برگزار شد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار