ساخت 195 واحد مسکونی برای قشرهای کم درآمد در خوزستان آغاز شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

عملیات اجرایی ۱۹۵واحد مسکونی برای قشرهای کم درآمد شهری روز پنجشنبه به صورت همزمان در مناطق اهواز ، شوش ، ماهشهر و آبادان با حضور علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور آغاز شد.

در آیین شروع عملیات اجرایی همزمان این واحدهای مسکونی که به صورت نمادین در کوی نبوت اهواز برگزار گردید اعلام شد برای ساخت ۱۱۰مسکن شهری در اهواز ، ۲۴واحد در ماهشهر ، ۱۶واحد در شوش و ۴۵واحد در آبادان ۳۰۰ میلیارد ریال از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هزینه خواهد شد.

طبق برنامه ریزی به عمل آمده قرار است این واحدهای مسکونی در دو سال آینده آماده و به افراد واجد شرایط واگذار شود.

ساخت مسکن شهری برای خانواده ها و قشرهای کم درآمد ، ضعیف جامعه از وظایف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در آیین کلنگ زنی این واحدهای مسکونی ۱۰۰متری که محمد خانی نوذری مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان و احمد سیاحی معاون هماهنگی امور عمرانی حضور داشتند بر شتاب بخشی به ساخت این واحدها در موعد مقرر تاکید کرد.

تابش و معاونان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سفر دو روزه به خوزستان از روز چهارشنبه از تعدادی روستاهای آبادان و خرمشهر که قرار است با مشارکت منطقه آزاد اروند نوسازی شود بازدید کرد.