سامان‌دهي خیابان فلافل‌فروشان اهواز کلید می‌خورد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

سامان‌دهي خیابان فلافل‌فروشان اهواز کلید می‌خورد
شهردار اهواز از انتخاب پيمانكار پروژه سامان‌دهي خيابان فلافل​فروشان (انوشه) و تعيين ميزان اعتبار آن خبر داد.

سيدخلف موسوي اظهار كرد: با توجه به اين‌كه خيابان انوشه به جاذبه​اي براي شهروندان و گردشگران تبديل شده است؛ به دستور استاندار خوزستان و به منظور سامان‌دهي این خیابان، طرحي آماده و به سازمان بهسازي و نوسازي شهرداري اهواز تحويل شده است.

وي ادامه داد: پيمانكار طرح انتخاب شده و سازمان همياري شهرداري‌های خوزستان نيز مجري طرح است. اميد است كار به گونه​اي پيش رود كه پروژه در مدت زمان مشخص و تعيين شده و به نحو مناسبي اجرا شود.

شهردار اهواز با بيان اين‌كه در حال بررسی جدول زمان‌بندي اجراي پروژه با پيمانكار هستيم، افزود: براي اجراي اين طرح اعتباري بيش از۷۰۰ ميليون تومان در نظر گرفته شده است.

موسوي درباره نوع معماري در نظر گرفته شده براي این جاذبه گردشگري شهری گفت: بي​شك نوع معماري در نظر گرفته شده نظم خاصي به منطقه خواهد داد و معماري آن با معماري ايراني، اسلامي نيز مطابق خواهد بود.

دسته بندی:اخبار