سرمایه گذارهای خارجی به خوزستان می آیند

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

سرمایه گذارهای خارجی به خوزستان می آیند
چند هیات و شرکت خارجی برای سرمایه گذاری در بخش نفت صنعت بزودی به خوزستان سفر می کنند.

عبدالحسن مقتدایی اظهار کرد: به دنبال سفر قائم مقام وزیر امور خارجه سوئیس و سفیر این کشور در تهران به خوزستان چند هیات خارجی دیگر به این استان سفر خواهند داشت.
وی با اشاره به سفر مقام های عالی رتبه و هیات های بلندپایه کشورهای خارجی به تهران به دنبال توافق هسته ای افزود:هیات هایی از این کشورها به خوزستان سفر می کنند.
مقتدایی زمان سفر این هیات ها را اعلام نکرد و گفت: طبق برنامه تعدادی از هیات های خارجی برای بررسی سرمایه گذاری در صنایع نفت به خوزستان سفر می کنند.

* صنعت نفت خوزستان باید نوسازی شود
استاندار خوزستان همچنین گفت: صنایع نفت ما باید نوسازی و بازسازی شود.
مقتدایی افزود: تا زمان حاضر که صنعت نفت چرخیده ، ریشه در تجربه، دانش و از خودگذشتگی همه صنعتگران توانمند داشته است.
وی اظهار کرد: اگر بخواهیم صنعت نفت غربی را با این میزان تولید در داخل کشورمان مقایسه کنیم باید نشان قهرمانی به صنعتگران نفتی خودمان بدهیم.
قائم مقام وزیر امو رخارجه سوئیس ۲۹ تیر امسال وارد خوزستان شد و در این سفر علاوه بر بازدید از یادمان های شهدا در شلمچه با استاندار خوزستان و مقام های ارشد این استان دیدار و گفت و گو داشت.