سرنوشت متفاوت چهار بازیکن منچستریونایتد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

به گزارش جام جم ورزشی ، خریدهای قابل توجه باشگاه منچستریونایتد در فصل گذشته به هیچ عنوان انتظارات را برآورده نکردند. علاوه بر آن مهاجم هلندی یونایتد بر خلاف فصل های گذشته فروغ چندانی در ترکیب شیاطین سرخ نداشت. آنخل دی ماریا که با حدود ۷۰ میلیون پوند به منچستریونایتد پیوست در آستانه انتقال قرضی به پاری سن ژرمن قرار دارد. که برترین بازیکن رئال مادرید بود به دلیل اختلاف با سران باشگاه رئال راه منچستر را در پیش گرفت اما انتخابش اشتباه بود. به احتمال فراوان دی ماریا به طور قرضی به پاری سن ژرمن می رود. رادامل فالکائو مهاجم کلمبیایی منچستریونایتد هم که در ابتدای فصل به طور قرضی از موناکو به یونایتد پیوسته بود نیز سه راه پیش روی خود می بیند؛ حضور در موناکو، زنیت روسیه و یا چلسی. فالکائو نیز به طور قطع از یونایتد جدا شدنی است.

روبین فن پرسی مهاجم هلندی منچستر نیز در آستانه جدایی و پیوستن به یوونتوس قهرمان ایتالیا قرار دارد.

اما در مورد دیوید دخیا وضعیت تا حدودی پیچیده است. این سنگربان اسپانیایی به شدت مورد توجه رئال مادرید قرار دارد و آخرین اخبار حاکی از جدایی از یونایتد و پیوستنش به رئال است. دخیا روز گذشته اعلام کرد تا زمان پایان تعطیلاتش به هیچ عنوان حرفی از جدایی از یونایتد نمیزند.

منبع: سایت گل

دسته بندی:اخبار