سری جدید «هفت» قوی تر از قبل می‌آید

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما گفت: قطعا هر برنامه ای در مسیر حرکت خود به سمت کمال و بهتر شدن حرکت می‌کند و سری جدید برنامه «هفت» نیز در همین مسیر قوی تر از قبل روی آنتن می‌رود.

ناصر کریمان افزود: در سری جدید برنامه هفت به متن سینما می پردازیم و به دنبال ایجاد حاشیه و حاشیه سازی نیستیم. رفتن به سمت حاشیه چیزی جز آفت با خود به همراه ندارد.

وی در ادامه گفتگو با فارس تصریح کرد: متاسفانه این روزها پرداختن به حاشیه برای برخی رسانه ها از متن یک موضوع مهم تر شده است.

این مسائل و رفتن به سمت موارد غیر ضروری فقط رسانه ها را از رسالت خود دور می کند. امیدوارم برنامه «هفت» به اصل سینما بپردازد و در این راستا رسانه ها نیز با سازندگان برنامه تعامل داشته باشند و برنامه را به سمت حاشیه نکشانند.

برنامه تلویزیونی «هفت» با موضوع سینما از ابتدای کار خود تا به حال با فریدون جیرانی و محمود گبرلو به عنوان مجری همراهی کرده است و در سری جدید قرار است «بهروز افخمی» سکان دار اجرای این برنامه باشد.