رزومه

آرمان

سهم معلولین در بودجه اشتغال به ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

سهم معلولین در بودجه اشتغال به 900 میلیارد تومان افزایش یافت

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در دیدار با نابینایان و کم‌بینایان نخبه با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای افزایش اشتغال معلولین، گفت: بحمدلله توانستیم سهم معلولین را در بودجه اشتغال به ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش داده و همچنین بیمه سهم کارفرمایی را با جدیت در دستور کار قرار دهیم.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل، نشست معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با نابینایان و کم‌بینایان نخبه به مناسبت روز جهانی عصای سفید در ساختمان ستاد بهزیستی کشور برگزار شد.
«انوشیروان محسنی‌بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در نشست صمیمی با نابینایان و کم بینایان نخبه ضمن تقدیر از روحیه مطالبه‌گری این قشر، گفت: عزیزانِ نابینا و کم بینا از ظرفیت‌های بسیار ارزشمندی برخوردار هستند که ما به عنوان متویان امور باید زمینه پیشرفت‌شان را فراهم آوریم.

وی در نشست با نابینایان و کم بینایان نخبه با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای افزایش اشتغال معلولین، گفت: بحمدلله توانستیم سهم معلولین را در بودجه اشتغال به ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش داده و همچنین بیمه سهم کارفرمایی را با جدیت در دستور کار قرار دهیم.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار