سومین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان آغاز به کار کرد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

سومین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان پیش از ظهر شنبه در اهواز آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه با حضور ٣٠٠ شرکت و سازنده داخلی، دانشگاه‌ها، مراکز علمی، پژوهشی و دانش‌بنیان که در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات مورداستفاده در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و حفاری فعالیت می‌کنند، برپا شده است.

شرکت‌کنندگان این نمایشگاه در ٢٩٠ غرفه جانمایی شده‌اند که ٥٠ درصد آنها از شرکت‌های استان خوزستان و ٥٠ درصد نیز از سایر استان‌ها هستند.

سومین نمایشگاه ساخت داخل در فضایی به مساحت ١٣ هزار و ٥٠٠ مترمربع برگزار می‌شود که ١٠ هزار مترمربع فضای آن مسقف و ٣٥٠٠ هزار مترمربع آن در فضای باز است که فضای نمایشگاه نسبت به سال گذشته ٣٥ درصد افزایش یافته است.

نمایشگاه تخصصی ساخت داخل از سوی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران و شرکت نمایشگاه بین‌المللی خوزستان برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه، چند سمینار و نشست تخصصی با حضور نمایندگان شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز عملی و پژوهشی انجام می‌شود.

این نمایشگاه تا اول دی‌ماه همه‌روزه از ساعت ٩ صبح تا ١٧ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان، پذیرای متخصصان، کارشناسان و علاقه‌مندان است.