شاخص بورس افزایش یافت

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

شاخص بورس افزایش یافت
در معاملات روز گذشته، ۲۱ تیرماه در بورس منطقه‌اي‌ خوزستان تعداد ۳ میلیون و ۴۱ هزار سهم به ارزش بیش از ۶ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال معامله شد.

از اين تعداد معامله ۶۹ درصد مربوط به خريد سهام و ۳۱درصد آن مربوط به فروش سهام بوده که توسط ۱۱ ایستگاه معاملاتی انجام و ۱۶کد سهامداری ایجاد شده است.

همچنین در این روز از کل معاملات انجام شده در تالار بورس منطقه‌ای خوزستان سهام سایپا دیزل، پتروشیمی مارون و کالسیمین بیشترین ارزش ریالی خرید و سهام شرکت‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، تولید تجهیزات سنگین هپکو و بانک تجارت بیشترین ارزش ریالی فروش را به خود اختصاص داده‌اند.

بیشترین ارزش معاملات روز گذشته توسط کارگزاری آگاه و کارگزاری مفید ایجاد شده است و همچنین شاخص کل بورس اوراق بهادار امروز، ۲۲ تیرماه به ۶۹ هزار و ۱۹۴واحد رسید که نسبت به روز گذشته ۱۵۴۵ واحد افزایش داشته است.

دسته بندی:اخبار

اخبار مرتبط