شاخص کل بورس خوزستان ۸۶۳ واحد کاهش یافت

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس بورس منطقه‌ای شهرستان اهواز:
شاخص کل بورس خوزستان ۸۶۳ واحد کاهش یافت
رئیس بورس منطقه‌ای شهرستان اهواز گفت: شاخص کل بورس اهواز با ۸۶۳واحدکاهش نسبت به هفته قبل ، به رقم ۶۷ هزار و ۷۸۱ واحد رسید.

نیلوفر بحریه اظهار داشت: درمعاملات هفته گذشته دربورس منطقه‌ای استان خوزستان۱۲میلیون و ۷۸۵ هزار سهم و حق تقدم به ارزش ۲۰ میلیارد و ۸۰۱ میلیون ریال مبادله شد.

وی افزود: این تعداد سهام متعلق به ۱۳۰شرکت است که۴۱ درصد این معاملات مربوط به خرید سهام و ۵۹ درصد مربوط به فروش سهام بوده است .

رئیس بورس منطقه‌ای اهواز گفت: معاملات توسط ۱۲ایستگاه معاملاتی به انجام رسیده‌ و در مجموع در هفته گذشته برای ۵۲ نفر کد سهامداری جدید ایجاد شده است.

وی عنوان کرد: همچنین در پایان معاملات این هفته سهام شرکت های تولید تجهیزات سنگین هپکو، لیزینگ رایان سایپا و تولیدی کاشی تکسرام با بیش‌ترین ارزش ریالی خرید و سهام شرکت‌های بانک صادرات،گروه بهمن و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با بیشترین ارزش ریالی فروش روبه‌رو بوده‌اند .

بحریه اظهار داشت: بیشترین ارزش معاملات هفته گذشته توسط کارگزاری بانک توسعه صادرات و کارگزاری بانک ملی ایران ایجاد گردیده است.

وی افزود: در پایان معاملات هفته منتهی به هفتم مرداد ماه ۱۳۹۴،شاخص کل با ۸۶۳واحدکاهش نسبت به هفته قبل ، به رقم ۶۷ هزار و ۷۸۱ واحد رسید.

دسته بندی:اخبار