رزومه

آرمان

شرایط حضور در آزمون استخدامی وزارت نفت آسان شد/ سابقه کار ۴ سال تعیین شد/ اعلام شرایط جدید سن داوطلبان برای حضور در آزمون استخدامی

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

شرایط حضور در آزمون استخدامی وزارت نفت آسان شد/ سابقه کار 4 سال تعیین شد/ اعلام شرایط جدید سن داوطلبان برای حضور در آزمون استخدامی

به گزارش انرژی نیوز نتایج پیگیری‌های انجام شده نشان می‌دهد که با به پایان رسیدن تعطیلات عید سعید فطر و از هفته آینده آگهی آزمون استخدامی وزارت نفت در رسانه‌ها منتشر خواهد شد.

هم اکنون تمامی تغییرات پیشنهاد شده از سوی وزیر نفت بر روی جزئیات و شرایط برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت اعمال شده و چهارشنبه هفته جاری طرح پیشنهادی آگهی استخدام وزارت نفت برای اخذ مجوز به سازمان امور اداری و استخدامی وزارت نفت ارائه می شود که پیش بینی می شود تا هفته اینده مجوز انتشار آگهی استخدامی اخذ شود.

بر این اساس با انتشار آگهی استخدامی وزارت نفت، قطعا تا پیش از پایان تیر ماه امسال ثبت نام آزمون استخدامی در سامانه استخدامی شرکت ملی نفت ایران اخذ خواهد شد.

از سوی دیگر با موافقت وزیر نفت، سابقه کار با بیمه برای داوطلبان از پنج سال به چهار سال کاهش یافته که با این شرایط افراد بیشتری می توانند در آزمون استخدامی حضور یابند.

خبر دوم درباره سن داوطلبان است، مطابق با متن آگهی استخدامی باید سن داوطلبان کارشناسی ۳۰ و برای کارشناسی ارشد و دکتری ۳۴ سال باشد که با شرایط جدیدی که در طول دو روز گذشته اعمال شده مقرر شده سابقه کاری ۴ ساله افراد به سن آنها افزوده شود.

بنابراین با احتساب شرایط جدید، داوطلبان کارشناسی تا سقف سنی ۳۵ سال و داوطلبان دارای کارشناسی ارشد و دکتری تا سقف حداکثر ۴۰ سال در آزمون استخدامی وزارت نفت می توانند ثبت نام کنند.

درباره رشته تحصیلی و گرایش های آنها هم تمامی رشته هایی که منتشر شده است تایید شده و رشته و گرایش جدیدی به این لیست اضافه نشده است.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار