رزومه

آرمان چای لاغری

شرایط سنی بازیکنان پایه فوتبال در سال جدید اعلام شد

دسته ها: اخبار اجتماعی و اقتصادی اخبار

رئیس هیات فوتبال استان خوزستان از اعلام شرایط سنی بازیکنان پایه فوتبال در سال جدید خبر داد.

عبدالکاظم طالقانی امروز اظهار کرد: شرایط سنی بازیکنان پایه فوتبال برای سال ورزشی آینده اعلام شد.

وی افزود: این بازیکنان که بر اساس زمان‌بندی موجود در تاریخ میلادی سازماندهی می‌شوند از رده نونهالان زیر ۶ سال تا رده امیدها دچار تغییرات خواهند شد.

رئیس هیات فوتبال استان خوزستان ادامه داد:‌ بر همین اساس، در حوزه مدارس فوتبال، متولدین ۱۱ دی‌ماه سال ۹۰ به بعد شامل تیم زیر شش سال خواهد شد و ۱۱ دی‌ماه سال ۸۹ نیز رده هفت سال را در بر خواهد گرفت.

طالقانی تصریح کرد: رده هشت سال مدارس فوتبال نیز متولدین ۱۱ دی‌ماه سال ۸۸ را شامل می‌شود و رده زیر ۹ سال نیز متولدین ۱۱ دی‌ماه سال ۸۷ را در بر خواهد گرفت.

وی اضافه کرد:‌ متولدین ۱۱ دی ماه سال ۸۶ نیز رده زیر ۱۰ سال خواهند بود و متولدین ۱۱ دی‌ماه سال ۸۵ نیز زیر ۱۱ سال مدارس فوتبال را تشکیل می‌دهند، همچنین متولدین ۱۱ دی‌ماه سال‌های ۸۴ و ۸۳، رده‌های زیر ۱۲ و ۱۳ سال و پیش از نونهالان را شامل خواهند شد.

این مقام ورزشی استان خوزستان خاطرنشان کرد: تیم نونهالان فصل آینده را متولدین ۱۱ دی‌ماه ۸۲ تشکیل خواهند داد و متولدین یازدهم دی‌ماه سال ۸۰ نیز رده نوجوانان باشگاه‌ها را مشمول خواهند بود.

طالقانی عنوان کرد: تیم‌های جوانان و امیدهای باشگاه‌ها شامل متولدین ۱۱ دی‌ماه سال‌های ۷۷ و ۷۵ خواهند بود.

وی در پایان گفت: تیم‌های مدارس فوتبال باید از اواخر فصل بهار در سال آینده نسبت به تغییر رده‌های خود اهتمام ورزیده و تیم‌های پایه باشگاه‌ها نیز در ابتدای فصل یارگیری باید بازیکنان متولدین سال‌های عنوان شده را جذب کنند.

اخبار اجتماعی و اقتصادی اخبار