شروع امتحانات پایان ترم دانشگاه های غیرانتفاعی از 21 دی ماه

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

نائب رئیس اتحادیه‌ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی گفت: زمان اتمام کلاس های درسی ترم مهر ماه ۱۶ دی ماه است و ۲۱ دی ماه نیز شروع امتحانات ترم خواهد بود.
محمد حسین طیرانی نائب رئیس اتحادیه‌ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت:در کشور ۳۶۰ موسسه غیر انتفاعی با تعداد ۴۰۰ هزار دانشجو در حال فعالیت هستند.اما در سال های اخیر به هیچ دانشگاه غیر انتفاعی مجوز ساخت داده نمی شود.
وی با اشاره به زمان اتمام کلاس های درسی ترم مهر ماه بیان کرد:اتمام این دوره ۱۶ دی ماه است و ۲۱ دی ماه نیز شروع امتحانات ترم خواهد بود که ۱۲ روز کاری این امتحانات به طول می انجامد.
نائب رئیس اتحادیه‌ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در ادامه گفت:برای ثبت نام ترم جدید دانشگاه های غیرانتفاعی دانشجویان می توانند از دوم تا دهم بهمن ماه انتخاب واحد خود را انجام دهند و ۱۱ بهمن نیز شروع کلاس ها خواهد بود.
طیرانی اضافه کرد: وزارت علوم هم برای دانشجویانی که جهت پرداخت شهریه با مشکلات مالی مواجه هستند شرایطی را در نظر گرفته تا از دریافت وام بهره ببرند.همچنین یارانه سلف به دانشگاه های غیر انتفاعی ارائه می دهد.
وی در پایان با اشاره به فعالیت های پژوهشی در دانشگاه های غیر انتفاعی خاطر نشان کرد:در دانشگاه های غیرانتفاعی به خصوص در دانشگاه خیام که بنده به عنوان ریاست دانشگاه خیام فعالیت دارم اقدامات و فعالیت های خوب پژوهشی صورت گرفته است و بودجه خوبی هم از طریق هیات امنا در اختیار ما قرار می گیرد.

اخبار مرتبط