صادرات بیش از 54 هزار رأس دام زنده از خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

صادرات بیش از ۵۴ هزار رأس دام زنده از خوزستان
مدیرکل دامپزشکی خوزستان از صادرات بیش از ۵۴ هزار راس دام زنده از استان به کشورهای همسایه خبر داد.

مصطفی کنارکوهی اظهار کرد: در چهار ماه نخست سال جاری تعداد ۵۴ هزار و ۳۴۲ رأس گوسفند، ۲۲۰ رأس بز، ۱۸۸ نفر شتر و ۹۹ رأس گوساله نر پرواری به منظور صادرات به کشورهای کویت و عمان، توسط این اداره کل تحت قرنطینه و اقدامات بهداشتی دامپزشکی قرار گرفتند.

وی افزود: بعد از انجام همه اقدامات بهداشتی دامپزشکی در طول دوره قرنطینه و تأیید نهایی سلامت دام‌ها، اجازه صادرات این تعداد گوسفند،بز و شتر از طریق گمرک شهرستان‌های آبادان و شادگان به مقصد کشور کویت و عمان پس از گذراندن دوره ضرورت قرنطینه (۱۵ روز) و با صدور گواهی بهداشتی قرنطینه‌ای صادر شد.

مدیرکل دامپزشکی خوزستان با بیان اینکه صادرات دام زنده با انجام مراحل قرنطینه به‌ صورت کاملا بهداشتی در استان انجام می‌شود و با تاکید بر کنترل ضوابط و رعایت مسائل قرنطینه بهداشتی در صادرات گفت: صادرات دام زنده موجب حفظ اشتغال و سرمایه‌گذاری مناسب در استان می‌شود.