صدور احکام استخدامی دانشجو معلمان ورودی 93

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

صدور احکام دانشجو معلمان ورودی سال ۹۳ قبل از مهر ماه انجام می‌شود.

محمد بطحایی توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص روشن شدن وضعیت دانشجو معلمان گفت: تا قبل از مهر امسال احکام دانشجو معلمانی که هنوز وضعیت آنها مشخص نشده بود صادر می شود.

وی افزود: برخی از دانشجویان با این مشکل روبرو بوده و دچار سردرگمی شده بودند اما با صدور احکام تا قبل از شروع سال تحصیلی می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

جزئیات وضعیت صدور ۱۰ هزار حکم استخدامی

در ادامه مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: سال تحصیلی جدید را در شرایطی آغاز می کنیم که با عنایت دولت، اهتمام ویژه وزیر آموزش و پرورش و مساعی ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نگرانی مربوط به صدور احکام دانشجو معلمان ورودی بهمن ۱۳۹۳ که تعداد آنها ۱۰ هزار نفر است، مرتفع شد و احکام این گروه صادر خواهد شد.

وی افزود: تاریخ صدور احکام دانشجو معلمان ورودی ۹۳ از ۹۴/۰۱/۰۱ خواهد بود و با لطف خداوند جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد، هر چند که ممکن است پرداخت معوقات مربوط به این احکام به لحاظ محدودیت های بودجه ای، قدری با تأخیر انجام پذیرد ولی زمان پرداخت حقوق از ۹۴/۰۱/۰۱ خواهد بود.

مهر محمدی تصریح کرد: احکام ۵ هزار دانشجو معلم ورودی جدید که از ابتدای مهرماه ۱۳۹۴به جمع دانشگاه فرهنگیان ملحق می شوند با موافقت وزارت آموزش و پرورش و مساعدت های سازمان مدیریت و برنامه ریزی صادر می شود.

دکتر مهر محمدی از فانی، وزیر آموزش و پرورش و دکتر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور که با اهتمام ویژه در جهت حل مشکل دانشجویان یاد شده اقدامات شایسته ای را به انجام رسانده اند تقدیر کرد.