رزومه

آرمان چای لاغری

صدور دستور رایگان نمودن خدمات درمانی به مراجعین دچار تنگی نفس

دسته ها: اخبار استان اخبار

به دنبال تشکیل جلسه ستاد بحران استان در روز چهارشنبه ١٠ آذرماه به منظور اتخاذ تدابیر لازم جهت آمادگی برای بارش های سنگین باران در روزهای آتی و احتمال وقوع رخداد تنگی نفس برای برخی شهروندان، دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان ضمن اشاره به اقدامات پیشگیرانه مطلوبی که از سوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این خصوص از ماهها قبل صورت پذیرفته است، دستور رایگان نمودن ارائه خدمات درمانی به مراجعین احتمالی دچار تنگی نفس ناشی از نخستین بارشهای باران در اورژانس های بیمارستانی را صادر نمود.

به گزارش خوزنیوز؛ بدین منظور، دکتر اسماعیل ایدنی رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز با انجام هماهنگی های لازم با استانداری خوزستان در این زمینه، دستور رایگان نمودن هزینه خدمات درمانی ارائه شده به بیماران تنفسی ناشی از بارش های باران در اورژانس های بیمارستانهای تابعه دانشگاه را صادر نمود.

ایدنی در این خصوص اظهار داشت: طبق دستور استاندار خوزستان و اعلام ستاد بحران استان، هزینه ها در اورژانس بیمارستانها برای بیماران تنفسی ناشی از بارش باران رایگان می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افزود: طبعاً این مصوبه فقط برای بیماران تنفسی است و شامل موارد دیگر نمی شود؛ هر چند که با اجرای طرح تحول نظام سلامت، میزان پرداختی از جیب بیماران در بیمارستان های دانشگاهی تا حد بسیار قابل توجهی کاهش داشته است.

اخبار استان اخبار