استخدام سرپرست فروش

صدور مجوز استخدام شهرداری های سراسر کشور

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مجوز بکارگیری ۱۲ هزار و ۴۰۰ نیروی قرارداد کار معین در شهرداری‌های کشور صادر شد.

مهدی جمالی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بکارگیری نیروی قراردادی همواره یکی از دغدغه‌های شهرداری‌های کشور بوده است، اظهار داشت: در این زمینه از ابتدای فعالیت به عنوان رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور این مهم را در دستور کار قرار دادم.

وی با بیان اینکه این اقدام از برنامه‌های وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها است که به منظور پاسخگویی به نیازهای نیروی انسانی قراردادی در شهرداری‌ها صورت پذیرفته است، ابراز داشت: با توجه به اینکه در حال حاضر در شهرداری‌های کشور به استثنای شهرداری تهران ۱۲۵ هزار پست سازمانی وجود دارد، به منظور ایجاد انگیزش و ساماندهی نیروهای انسانی فعال و توانمند در شهرداری‌ها، جلسات متعددی در سطوح مدیریتی و کارشناسی با سازمان اداری و استخدامی کشور، تشکیل که در نهایت پس از سال‌ها انتظار مجوز بکارگیری نیروی قراردادی در شهرداری‌های کشور صادر شد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با بیان اینکه در سال گذشته نحوه بکارگیری نیروی قراردادی در شهرداری‌ها توسط وزیر کشور ابلاغ شد، ادامه داد: هیئت تخصصی دیوان عدالت اداری نیز بخشنامه یاد شده را در صورت اخذ مجوز سازمان اداری استخدامی تایید کرد.

وی گفت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته اقدامات لازم بر اساس مفاد بخشنامه ابلاغی و دستورالعمل‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور این طرح مرحله به کرحله اجرایی می‌شود.

جمالی نژاد تصریح کرد: بر این اساس در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مجوز بکارگیری ۱۲ هزار و ۴۰۰ نیروی قرارداد کار معین در شهرداری‌های کشور صادر شد.

وی در ادامه با بیان اینکه شیوه نامه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان قراردادی فعلی نیز به سازمان اداری و استخدامی پیشنهاد شده است، اضافه کرد: این امر نیز پس از طی مراحل مورد نیاز به همه شهرداری‌های کشور ابلاغ خواهد شد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار