رزومه

آرمان

صدور پروانه بهره‌برداری شرکت آلومینیوم مسجدسلیمان

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

صدور پروانه بهره‌برداری شرکت آلومینیوم مسجدسلیمان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از صدور پروانه بهره‌برداری شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان با سرمایه‌گذاری بالغ بر سه هزار و ۶۰۰ ميليارد تومان در شهرستان مسجدسلیمان خبر داد.

نورالله حسن زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: پروانه بهره‌برداری آلومینیوم کاوه خوزستان صادر شده است و این شرکت می‌تواند به تولید محصولات خود بپردازد.

وی افزود: در صورت اجرای این طرح ۸۶ نفر به صورت مستقیم و تعداد ۸۰ نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به کار خواهند شد و نقش موثری در حل مشکل اشتغال شهرستان دارد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: بیش از سه هزار و ۶۰۰ ميليارد ريال اعتبار در کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان سرمایه‌گذاری شده است و با راه‌اندازی آن زمینه برای ایجاد واحدهای پایین دستی آلومینیوم و ایجاد اشتغال در آن واحدها نیز فراهم می‌شود.

حسن زاده عنوان کرد: علاوه بر این طرح، پروانه بهره‌برداری شرکت فرآوری نگین املاح دریایی خوزستان در شهرستان اهواز در شهریورماه صادر شد.

وی ادامه داد: این شرکت نیز با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال و اشتغالزایی حدود ۱۰ نفر به صورت مستقیم و تعداد ۸۰ نفر به صورت غیر مستقیم در شهرستان اهواز فعالیت خواهد کرد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار