استخدام چهار کارمند خانم

صدور گواهی اشتغال به تحصیل و استعلام مدرک تحصیلی دانشجویان به صورت الکترونیک

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

رئیس سازمان امور دانشجویان در نامه‌ای به رؤسای دانشگاه‌های کشور اعلام کرد: صدور گواهی اشتغال به تحصیل از طریق سامانه سجاد و استعلام مدرک تحصیلی دانشجویان از طریق شبکه دولت فراهم شد.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان در نامه‌ای به رؤسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش دولتی اعلام کرد: در راستای اجرای مصوبات جلسه سیزدهم شورای اجرایی فناوری اطلاعات و دستور رئیس‌جمهوری در خصوص اجرای ماده ۹ مصوبه جلسه مذکور، سازمان امور دانشجویان با همکاری اداره‌کل فناوری اطلاعات وزارت علوم سرویس‌های الکترونیکی استعلام مدرک تحصیلی دانش‌آموختگان و گواهی اشتغال به تحصیل دانشجویان را فراهم کرده است.

براساس مفاد نامه معاون وزیر علوم، سرویس استعلام مدرک تحصیلی در بستر شبکه دولت ایجاد شده است و آماده پاسخگویی الکترونیک به استعلام دستگاه‌های اجرایی است.

همچنین در نامه مذکور اشاره شده است: سرویس صدور گواهی اشتغال به تحصیلی در بستر اینترنت و از طریق سامانه سجاد در دسترس عموم دانشجویان قراردارد و به زودی در بستر شبکه دولت نیز ارائه خواهد شد.

گفتنی است با عملیاتی شدن دو سرویس فوق، امکان ارائه دو خدمت بسیار پر متقاضی در حوزه خدمات دانشجویی به صورت غیرحضوری فراهم شده است.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار