نیکان

طرح «پذیرش اشتغال محور دانشجو» در دانشگاه آزاد در مرحله نهایی است

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مذاکراتی با صنایع مختلف کشور جهت طرح «پذیرش اشتغال محور دانشجو» انجام شده و در مرحله نهایی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، شورای معاونان علمی، آموزشی و پژوهشی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و هفدهمین جلسه هیأت رئیسه واحد اراک با حضور دکتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت تبیین بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های آموزشی و پژوهشی برگزار شد.

علمائی در این جلسه با بیان اینکه افرادی که در واحدهای دانشگاهی مسئولیت داشته و مشکلات را بر طرف می‌کنند، یک جهاد علمی انجام می‌دهند، گفت: این افراد با مدیریت و سازماندهی، نتایج مؤثر و ملموسی را در واحدهای دانشگاهی ایجاد می‌کنند.

وی همچنین در جلسه با دانشجویان منتخب، دبیران انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک، گفت: مذاکراتی با صنایع مختلف کشور جهت طرح “پذیرش اشتغال محور دانشجو” در دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده و در مرحله نهایی است. این طرح جهت تصویب به هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی ارائه شده است.

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: طرح موضوع کلینیک پژوهشی جهت ارائه خدمات مختلف به دانشجویان تحصیلات تکمیلی پیش بینی شده که با ابلاغ بخشنامه به واحدهای دانشگاهی این بستر برای دانشجویان فراهم خواهد شد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار