طلاق در خوزستان ۲۰ درصد افزایش یافت

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

در چهار ماهه نخست امسال؛
طلاق در خوزستان ۲۰ درصد افزایش یافت
مدیرکل ثبت احوال خوزستان گفت: میزان ثبت طلاق در خوزستان نزدیک به ۲۰ درصد افزایش و ازدواج نیز ۵ درصد کاهش یافت.

بهنام مریدی اظهار داشت: در چهار ماهه نخست امسال تعداد ۲۶۹۴ واقعه طلاق به ثبت رسید که در مقایسه با سال گذشته این میزان نزدیک به ۲۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

وی افزود: در استان خوزستان به ازای هر یک هزار نفر جمعیت ۱۰٫۴ درصد ازدواج صورت می​گیرد که این میزان با وجود سطح پایین خود در رنج نرمال کشور قرار دارد.

مدیرکل ثبت احوال خوزستان گفت: نرم ازدواج در سطح کشوری ۹٫۳ درصد گزارش شده و استان​های کردستان و البرز به ترتیب بیشترین و کمترین میزان ازدواج را در کشور دارند.

وی عنوان کرد: میزان ازدواج کاهش چشمگیری یافته و سطح طلاق متاسفانه رو به افزایش است که باید علت این مشکل از سوی مسئولان مربوطه مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.

مریدی اظهار داشت: میزان طلاق در استان خوزستان حدود۵ درصد افزایش یافته که سبب تاسف است.

وی افزود: در چهار ماهه نخست امسال تعداد ۳۵ هزار و ۶۰۹ تولد نوزاد در استان خوزستان به ثبت رسیده که در مقایسه با سال گذشته ۳٫۴۷ درصد افزایش یافته است.

در نود و چهارمین جلسه شورای شهر اهواز محمدجواد رضوی، عضو شورای شهر با انتقاد از میزان طلاق در سطح استان خوزستان خواستار پیگیری علت آن از سوی مسئولان استانی و شهری شد.

اخبار مرتبط