علت افزایش هزینه صدور گواهی موقت برای فارغ‌التحصیلان پیام نور

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیر آموزشی دانشگاه پیام نور خوزستان در خصوص علت اخذ هزینه ۶۰۰ هزار ریالی از دانشجویان این دانشگاه هنگام فارغ‌التحصیلی توضیحاتی را ارائه کرد.

ندا اسدی در این زمینه اظهارکرد: در گذشته دانشجو پس از فارغ‌التحصیلی زمانی که درخواست صدور تأییدیه تحصیلی را داشت، باید مبلغ ۱۲۰۰ تومان فقط جهت هزینه صدور پرداخت می‌کرد که گاهی دانشجویان تا مدت‌ها پس از فارغ‌التحصیلی نیز درصدد اخذ این تأییدیه نبودند.

وی افزود: دانشگاه برای اصلاح این روند، مبلغ ۶۰ هزار تومان جهت صدور تأییدیه تحصیلی، صدور مدرک، ارسال تمبر و … از دانشجو دریافت می‌کند که البته روش درست آن است که این وجه هنگام ثبت‌نام از دانشجو دریافت شود.

مدیر آموزشی دانشگاه پیام نور خوزستان تصریح کرد: این هزینه سال‌هاست تحت عنوان “خدمات آموزشی” از دانشجو اخذ می‌شود اما در دانشگاه پیام نور دانشجویانی که از تاریخ ۱۴ آذر ۹۴ به بعد فارغ‌التحصیل می‌شوند، ملزم به پرداخت آن در زمان فارغ‌التحصیلی هستند.

اخبار مرتبط