فاز 2 پالایشگاه آبادان سال آینده عملیاتی می‌شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیر هماهنگی بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران:
فاز ۲ پالایشگاه آبادان سال آینده عملیاتی می‌شود
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: فاز دو پالایشگاه آبادان از سال آینده عملیاتی می‌شود.

سعید محجوبی امروز با اشاره به اینکه عملیات اجرایی فاز ۲ پالایشگاه این شهرستان در دو بخش انجام می‌شود، اظهار کرد: در زمان حاضر بخش نخست آن شامل انجام طراحی‌های لازم در دست انجام و اقدام است.

وی اضافه کرد: با راه اندازی فاز ۲ پالایشگاه آبادان میزان نفت کوره تولیدی در این پالایشگاه کاهش و در عوض میزان تولید بنزین، نفت سفید و نفت گاز افزایش پیدا می‌کند.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران تصریح کرد: فاز ۲ پالایشگاه آبادان در جهت کیفی سازی محصولات تولیدی این پالایشگاه اجرا و به بهره برداری می‌رسد.

رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت آبادان یادآور شد: در زمان حاضر پالایشگاه آبادان با تامین بیش از ۲۵ درصد از محصولات مورد نیاز کشور نقش مهمی را در صنعت پالایش کشور ایفا می‌کند.

به گفته محجوبی، دولت در جهت بالا بردن میزان بهره‌وری از پالایشگاه آبادان به طور تمام قد حمایت می‌کند.