رزومه

آرمان

فراخوان مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها درشهریور ماه ۱۳۹۶

دسته ها: اخبار اجتماعی و اقتصادی اخبار

فراخوان مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها درشهریور ماه 1396

سازمان وظيفه عمومی ناجا تمام مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاريخ یکم شهریورماه ۱۳۹۶هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعيه ای اعلام کرد:تمام مشمولان فارغ التحصيل دوره های کارشناسی و بالاتر و همچنين مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۹۶/۶/۱ دریافت کرده اند ، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

براساس اين گزارش، تمام مشمولان فوق، موظف هستند روز چهارشنبه یکم شهریور ماه سال ۹۶ در محل و ساعتی که توسط اين سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهای مسلح اعلام شده حضور يابند.

گفتنی است؛ عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی ، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

شایان ذکر است، مشمولان می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir فهرست مدارک و وسایل مورد نیاز برای ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام به خدمت همراه داشته باشند.

اخبار اجتماعی و اقتصادی اخبار